•  
 
 

ПЕРШОКЛАСНІ ПРИГОДИ: ПЕРШИЙ BMW ALPINA XB7Він перетворить кожну подорож у першокласну пригоду і забезпечить справжній досвід кермування ALPINA. Перший у світі BMW ALPINA XB7 поєднує в собі переваги просторого і розкішного спортивного автомобіля з чудовою динамікою керування, неперевершеною маневреністю і потужною, сучасною коробкою передач надвисокої продуктивності.
• Справжня потужність: 4,4-літровий двигун V8 з двотактною зарядкою забезпечує вражаючу потужність 457 кВт (621 к.с.), а максимальний обертовий момент 800 Нм доступний за 2000 об / хв. BMW ALPINA XB7 вражає швидкою лінійної реакцією дроселя і подачею потужності на вимогу у всьому діапазоні оборотів.
• Виняткові ходові якості: BMW ALPINA XB7 розганяється від 0 до 100 км/год всього за 4,2 секунди і розвиває максимальну швидкість 290 км/год (1), що робить його одним з найбільш надійних і ефективних спортивних автомобілів у світі.
• Задоволення від керування у всіх його аспектах: спортивна підвіска ALPINA з двохосними пневматичними пружинами, точно збалансованим налаштуванням амортизатора і активною стабілізацією крену пропонує широкий спектр вражень від керування автомобілем: від плюшевого комфорту до передової, гоночної динаміки. Інтегральне активне рульове управління, незважаючи на очевидну перевагу малих кіл при маневруванні, адаптовано брендом ALPINA, щоб забезпечити пряму реакцію рульового управління і виняткову курсову стійкість у всьому діапазоні швидкостей.
• Чудове зчеплення з дорогою: дорожню висоту BMW ALPINA XB7 можна знизити в цілому на 40 мм (1,6 дюйма) для поліпшення керованості і динаміки керування авто, особливо на високих швидкостях. Додаткові 23-дюймові ковані легкі алюмінієві колеса ALPINA CLASSIC є найбільшими з коли-небудь встановлених на серійному автомобілі BMW ALPINA. Це нове колесо значно зменшує безпружинну масу, в той час як унікальні шини Pirelli P Zero "ALP" були спеціально розроблені для задоволення вимог експлуатаційних характеристик BMW ALPINA XB7. Максимальне тягове зусилля забезпечується диференціалом підвищеного тертя задньої осі з електронним регулюванням в поєднанні з розробленим ALPINA варіантом знаменитої повнопривідної системи BMW xDrive.
• Салон першого класу: кожна деталь інтер'єру салону BMW ALPINA XB7 ретельно продумана, щоб забезпечити комфорт і чуттєву насолоду. Три ряди сидінь - за бажанням доступні з високоякісної шкіри LAVALINA - щедро вміщають шість або сім пасажирів. Елегантні вишукані елементи ALPINA, такі як контролер iDrive з кришталевого скла з лазерним логотипом ALPINA, створюють вишукану атмосферу в інтер'єрі.
• Потужна присутність: зовнішній дизайн підкреслює потужність і присутність, надає BMW ALPINA XB7 унікальний зовнішній вигляд і покращує аеродинамічні властивості, зменшуючи аеродинамічний підйом для максимальної стійкості на високій швидкості.
• Індивідуальний звук V8: спеціально розроблена спортивна вихлопна система ALPINA - це чудо з нержавіючої сталі. Забезпечуючи як візуальне, так і слухове задоволення, вона розроблена для зменшення протитиску і володіє сміливим, природним звуком потужного двигуна V8. Водій може впливати на звук, перемикаючись між режимами COMFORT і SPORT, які керують активними випускними клапанами. Природно, дві здвоєні вихлопні труби системи елегантно інтегровані в задній частині ALPINA.
(1) У поєднанні з комбінацією коліс і шин ALPINA DYNAMIC 21"
 
ВІДМІННА ЕФЕКТИВНІСТЬ: 4.4 ДВИГУН V8 З ЗАРЯДКОЮ BITURBO
Сучасний високопродуктивний силовий агрегат породжує потужний і впевнений характер нового BMW ALPINA XB7 і забезпечує лінійну подачу потужності у всьому діапазоні оборотів двигуна. Двигун був ретельно відкалібрований, щоб відобразити чудові враження від керування автомобілем, характерний для найпотужніших моделей BMW ALPINA за всю 55-річну історію компанії. Характер двигуна - ранній, невідкладний, супроводжуваний стрибком потужності середнього рівня і жорстким зарядом.
4,4-літровий двигун V8 з двотактною зарядкою, безпосереднім уприскуванням бензину і бездросельною системою впуску BMW Valvetronic забезпечує потужність 457 кВт (621 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм, який можна отримати з екстраординарних 2000 оборотів до 5000 оборотів в хвилину. BMW ALPINA XB7 потрібно всього 4,2 секунди, щоб розігнатися з 0 до 100 км/год, і завершує спринт від 0 до 200 км/год всього за 14,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена до 290 км/год. (2)
Потужні характеристики двигуна і чудовий відгук дроселя є результатом детальної оптимізації систем турбонаддува і охолодження, не кажучи вже про миттєво впізнавану гармонію дросельної заслінки ALPINA. Два турбокомпресора з подвійною спіраллю і турбінами діаметром 54 мм полегшують майже миттєве перетворення енергії вихлопних газів в тиск наддуву навіть при низьких оборотах двигуна для досягнення максимального крутного моменту. Система охолодження з двома додатковими зовнішніми кулерами для води, збільшеним кулером для трансмісійного масла і низькотемпературною системою охолодження (повітря / вода / повітря) за допомогою спеціальних проміжних охолоджувачів ALPINA забезпечують термодинамічну стабільність навіть при найвищих навантаженнях.
Абсолютно нова спортивна вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі відповідає за фірмовий звук V8 BMW ALPINA XB7. Заслінки активної вихлопної системи дозволяють водієві впливати на звук: стриманий в режимі COMFORT для найкращого комфорту під час руху або чітко виражений в режимі SPORT. ALPINA наполягає на новітній технології очищення вихлопних газів з використанням бензинових сажових фільтрів для зниження викидів. Витрата палива вимірюється відповідно до нового і більш реалістичним циклом вимірювання WLTP (Процедура випробування транспортних засобів малої вантажопідйомності) становить 13,9 л / 100 км при викидах CO2 316 г / км. (3)
(2) У поєднанні з комбінацією коліс і шин ALPINA DYNAMIC 21".
(3) Попередні дані. Заявлена витрата палива і викиди CO2 вимірюються відповідно до Регламенту ЄС 715/2007 у відповідному варіанті.
Для отримання додаткової інформації див. НОВА ПРОЦЕДУРА ТЕСТУ (WLTP) в кінці цього прес-релізу.
ВРІВНОВАЖЕНА ТА ШВИДКА: СПОРТИВНА 8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ І ДИФЕРЕНЦІАЛ ЗАДНЬОГО ПІДЙОМУ ЗАДНЬОЇ ОСІ
Новий BMW ALPINA XB7 оснащений 8-ступінчастою спортивної автоматичною коробкою передач останнього покоління з ALPINA SWITCH-TRONIC. У співпраці з фахівцями ZF трансмісія 8HP76 була спеціально розроблена для роботи з високим крутним моментом двигуна. Пропонуючи безпрецедентний комфорт зміни і здатність виконувати зміни за десяті частки секунди означає, що потужність завжди доставляється без зусиль і миттєво.
Високопродуктивний трансмісійний блок оснащений алюмінієвим масляним картером коробки передач, розташованим в днище, де він ефективно охолоджується. 
Повна модернізація електроніки та мехатроніки в цій коробці передач нового покоління забезпечує точну роботу і чуйність. У режимах SPORT і SPORT + точки перемикання оптимізовані під ходові якості, а перемикання передач значно динамічніше. Режими COMFORT і COMFORT + дозволяють здійснювати розкішні круїзи при низьких оборотах двигуна навіть при русі на швидкостях по шосе, використовуючи переваги фірмового крутного моменту ALPINA.
Трансмісія BMW ALPINA XB7 оснащена диференціалом з обмеженим прослизанням з електронним регулюванням на задній осі з обертовим моментом до 2000 Нм (1475 фунт на кв. Фут). Це поліпшує зчеплення з дорогою при динамічному водінні, забезпечуючи мінімізацію втрат, викликаних ковзанням, і ефективно розподіляючи крутний момент на колесо з максимальним зчепленням в будь-який момент часу. Ступінь блокування постійно і активно регулюється в залежності від швидкості обертання колеса, коефіцієнтів тертя і кута повороту рульового колеса. Поведінка диференціала з обмеженим прослизанням спеціально відкалібрована для відповідності динамічному характеру BMW ALPINA XB7, і він працює в поєднанні з іншими динамічними системами водіння.
 
НОВИЙ ВИМІР У ВОДНІЙ ДИНАМІЦІ: СПОРТИВНА ПІДВІСКА ALPINA І ПРОСТА КІНЕМАТИКА
BMW ALPINA XB7 оснащений передовою технологією підвіски, відкриваючи новий вимір в динаміці водіння для сегмента спортивних автомобілів класу люкс.
Двовісна пневматична підвіска зі спеціальним демпфером ALPINA і кінематичним налаштуванням в першу чергу відповідає за баланс динаміки руху і комфорту їзди. Це дозволяє помічати зміна висоти дорожнього просвіту на 40 мм в залежності від дорожньої ситуації і вибору режиму. На швидкості нижче 30 км/год висота дорожнього просвіту може бути збільшена на 40 мм для складних кутів нахилу або інших вимог до дорожнього просвіту. Що ще більш важливо, висота поїздки BMW ALPINA XB7 може бути зменшена на 40 мм, в залежності від швидкості або за бажанням водія, що призводить до істотно більш низького центру тяжіння. При виборі режиму SPORT або при швидкості вище 160 км/ч висота дорожнього просвіту зменшується на 20 мм (0,8 "). Висота дорожнього просвіту знижується ще на 20 мм, що в сумі становить 40 мм при швидкості понад 250 км/год або при виборі режиму SPORT. Добутий в результаті більш низький центр ваги і зміни в геометрії підвіски з відповідним збільшенням негативного вигину справляють істотний позитивний вплив на динамічну керованість і зчеплення з дорогою.
Спеціальні стійки купола-перебирання ALPINA і посилені торсіонні стійки збільшують жорсткість кузова. Крім того, електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості системи активної стабілізації валків і жорсткі втулки задньої осі істотно зменшують крен кузова.
 
 
 
ШВИДКОХІДНІСТЬ: ПОВНИЙ ПРИВІД ТА ІНТЕГРАЛЬНЕ АКТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ
Повний привід BMW ALPINA XB7 заснований на системі BMW xDrive, яка повністю і по-різному розподіляє крутний момент між переднім і заднім мостами. Спеціальна адаптація розподілу крутного моменту ALPINA максимізує тягу і нейтральну динаміку руху в будь-яких умовах.
Інтегральне активне рульове управління, стандартне для нового BMW ALPINA XB7, забезпечує пряму реакцію рульового управління з винятковим зворотним зв'язком і підвищує загальну маневреність. Система активного управління кінематикою від ZF дозволяє колесам задньої осі повертатися максимум на 2,3 ° вліво або вправо. На низьких швидкостях рульовий механізм задньої осі розташований навпроти передньої осі для підвищення маневреності та динамічної керованості. І навпаки, на більш високих швидкостях задня вісь управляє «с» (відповідно до) передньою віссю для максимальної курсової стійкості. Водій може обрати один з трьох режимів рульового управління: COMFORT, SPORT і SPORT. У режимі COMFORT основна увага приділяється плавної курсової стійкості і безпеки на більш високих швидкостях, в той час як режим SPORT спрямований на максимальне реагування.
 
ВІДМІННИЙ ДОРОЖНІЙ ХОЛДИНГ З МАКСИМАЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ: КОЛЕСА, ШИНИ І ГАЛЬМА
Спеціально розроблені комбінації коліс і шин підкреслюють потужний і елегантний зовнішній вигляд BMW ALPINA XB7 і сприяють вражаючому зчепленню з дорогою.
Новий BMW ALPINA XB7 в стандартній комплектації оснащується 21-дюймовими колесами ALPINA DYNAMIC з високоефективними літніми шинами з пробігом, з розмірами 285 / 45R21 спереду і ззаду (маркування на шині ЄС (4): B / B / 71 дБ).
Опціонально доступні всі нові 23-дюймові ковані легкосплавні диски в легендарному дизайні спиці ALPINA CLASSIC 20 з обробкою з антрациту. Їх високоміцна конструкція з високою щільністю в результаті кування дозволяє значно заощадити 13 кг (28 фунтів) на авто. У співпраці з фахівцями Pirelli були розроблені і уточнені високоефективні літні шини для 23-дюймових коліс для BMW ALPINA XB7. Вимірюючи 285/35 ZR23 спереду і 325/30 ZR23 ззаду (маркування на шині ЄС (4): E / B / 73 дБ спереду, C / B / 73 дБ ззаду), вони забезпечують вражаюче зчеплення і гарантоване візуальне присутність в місті.
Чотирипоршневі фіксовані супорти від Brembo з гальмівними дисками діаметром 395 x 36 мм (15,5 x 1,4 ") на передній осі і плаваючі супорти з гальмівними дисками діаметром 398 x 28 мм (15,7 x 1,1") на задній осі пропонують відмінне і послідовне уповільнення. Гальмівні супорти виконані в синьому кольорі ALPINA і мають білий логотип ALPINA. Опціонально доступна високопродуктивна гальмівна система з легкими просвердленими гальмівними дисками і високо термостійкими гальмівними колодками забезпечують ще більш прямий відгук педалі і термодинамічні резерви.
(4) Маркування шини ЄС = ефективність використання палива / зчеплення на мокрій дорозі / клас шуму при коченні.
КРАЩЕ ПОБАЧИТИ ТА ВІДЧУТИ: ДИЗАЙН І ОБЛАДНАННЯ
Виразна присутність: кожна деталь нового дизайну BMW ALPINA XB7 передає динамічну розкіш. Потужний зовнішній вигляд підкреслюється прогресивним мовою дизайну, елегантними деталями і чіткими контурами.
Передня сторона з великими повітрозабірниками і вільно плаваючими написами ALPINA аеродинамічно оптимізована для зменшення підйому для максимальної стійкості на високій швидкості. Великі повітрозабірники сприяють ефективному потоку повітря в високоефективну систему охолодження ALPINA. Ззаду спортивна вихлопна система ALPINA з двома здвоєними вихлопними трубами прекрасно вписується в дизайн заднього фартуха ALPINA. Середина задньої сторони підкреслена невеликими плавниками дифузора.
Щедрий інтер'єр має три ряди сидінь в стандартній комплектації. У другому ряду або задній диван з трьома сидіннями, або - опціонально - два зручних індивідуальних сидіння з вбудованими підлокітниками. Залежно від конфігурації сидіння, багажне відділення забезпечує місткість в межах від 750 до 2,120 л. Для зручного завантаження BMW ALPINA XB7 можна опустити на 50 мм (2 дюйми) натисканням кнопки, розташованої в багажному відділенні.
Широкий асортимент стандартного устаткування, включаючи високоякісну шкіру Merino, комфортні сидіння, обігрів сидінь, дверей з м'яким закриттям, обшивку стелі з Alcantara та шкіряну приладову панель, забезпечують максимальний комфорт і розкішну атмосферу для водія і пасажирів. Панорамний скляний люк з трьома частинами сприяє легкій і повітряній атмосфері в інтер'єрі.
Інтер'єр відрізняється цілим набором відмінних деталей і особливостей, які відрізняють його від основного напрямку: ексклюзивне застосування скла Crafted Clarity і контролер iDrive в дизайні ALPINA, селекторний перемикач передач з синім підсвічуванням, виробнича табличка ALPINA, дверні накладки ALPINA з підсвічуванням і унікальні Спортивне рульове колесо ALPINA ручної обробки з високоякісної шкіри LAVALINA з фірмовою синьою / зеленою стрічкою. На додаток до внутрішнього оздоблення ALPINA Myrtle Luxury Wood додатково пропонуються два варіанти обробки ALPINA: лакове покриття Piano і новий повністю натуральний горіховий антрацит. Кожен з варіантів обробки дерева ALPINA має логотип ALPINA roundel.
Повноколірний цифровий дисплей приладів з дизайном ALPINA пропонує розширені можливості конфігурації, спортивні дисплеї і настроюванні види, а також є частиною великої комбінації дисплеїв з традиційною орієнтацією водія на BMW. Дизайн кабіни пропонує переконливий, призначений для користувача досвід, з інтуїтивно зрозумілим управлінням за допомогою сенсорного дисплея, кнопок прямого вибору або iDrive Controller, голосового управління або управління жестами. Професійний помічник з водіння BMW, що входить в стандартну комплектацію, забезпечує високу ступінь активної безпеки завдяки великому набору інноваційних систем допомоги.
Внутрішня шкіряна майстерня ALPINA пропонує покупцям практично необмежені можливості для створення власних композицій інтер'єру: обробка труб, зшивання, вишивка і тиснення, виконані за специфікацією замовника, надають індивідуальність дизайну інтер'єру ALPINA. Необроблена шкіра LAVALINA розширює асортимент обладнання BMW високоякісними натуральними матеріалами, використовуваними в автомобільній промисловості. Знавці особливо цінують комфорт і кліматичні властивості цієї спеціальної шкіри.
 
ALPINA - ВИРОБНИК ЕКСКЛЮЗИВНОГО АВТОМОБІЛЯ
Букхард Бовензіпен заснував автомобільну мануфактуру ALPINA Burkard Bovensiepen KG в 1965 році. З тих пір Бухлое є будинком найвідоміших автомобілів у світі на основі моделей BMW, розроблених і зроблених незалежним сімейним бізнесом у співпраці з BMW. Це тісне партнерство формує основу для подальшого успіху бренду ALPINA: індивідуальні автомобілі виробляються з великою любов'ю до деталей і технічної витонченості, що, втім, в той же час відповідає високим стандартам якості і безпеки серійного виробництва. З 1983 року ALPINA офіційно зареєстрована як виробник автомобілів.
Елегантне применшення є основою філософії бренду ALPINA, яка проявляється в інтер'єрі з акцентом на комфорт, ходові характеристики вище середнього і стриманий спортивний зовнішній вигляд. Автомобілі BMW ALPINA регулярно викликали сенсації, як на дорозі, так і на гоночній трасі - це результат чудової модельної історії.
Засновник компанії Букхард Бовензіпен управляє компанією разом зі своїми синами Андреасом і Флоріаном.
НОВА ПРОЦЕДУРА ВИПРОБУВАННЯ (WLTP)
Заявлені витрата палива і викиди CO2 вимірюються відповідно до Регламенту ЄС 715/2007 у відповідному варіанті. З 1 вересня 2018 року - Всесвітня процедура випробувань лёгкогрузових транспортних засобів (WLTP) замінила новий європейський цикл водіння (NEDC).
Незалежно від застосовуваної процедури випробувань, в даний час все ще обов'язково вказувати споживання палива і викидів CO2 відповідно до NEDC, отже, заявлені значення визначаються на основі процедури тестування WLTP і перетворюються в NEDC для цілей порівняння. У Вашій країні податки на транспортні засоби або інші мита можуть грунтуватися на даних про витрату палива і викидів CO2, які відрізняються від заявлених тут. Надання додаткової витрати палива і викидів CO2, визначених відповідно до WLTP, в даний час є добровільним до моменту, коли їх положення стає обов'язковим згідно із законом.