ЗНАТИ НА ЩО ЗДАТЕН

Новий BMW X5.Новий BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все на свої місця. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не лишає сумнівів в тому, хто ж є лідером. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

 

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН І ВНУТРІШНЄ ОФОРМЛЕННЯ BMW X5.

Для BMW X5 як завжди важлива кожна дрібниця. Передня частина з масивною об'єднаною решіткою радіатора з натяком на шестикутні форми, що виділяються фарами і потужними повітрозабірниками - все вказує на очікуване: домінування 22" легкосплавних дисків.

Завдяки панорамному скляному даху Sky Lounge салон постає в найкращому світлі. Скло особливої обробки розставляє ексклюзивні акценти, а комфортне підсвічування створює особливу атмосферу. Можливість індивідуальної настройки системи ароматизації повітря з чотирма різними природними ароматами входить в пакет Ambient Air. Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound(4) забезпечує студійну якість звучання під час руху.

 

ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Стиль і впевнений образ базової моделі BMW X5* справляють незабутнє враження. Динамічна поїздка містом на колесах з 19'' легкосплавними дисками? Збилися зі шляху, опинившись на розбитій дорозі? Для автомобіля із захисним покриттям днища не існує перешкод. Висока якість обробки салону виражено в деталях: сидіння з оббивкою шкірою Vernasca кольору «Canberra Beige», декоративні алюмінієві планки «Mesheffect» і оббивка стелі BMW Individual кольору «Anthracite». * Фарба Mineral White metallic буде доступна в другому кварталі 2019.
 

ДОСКОНАЛЕ УПРАВЛІННЯ.

Багажне відділення BMW X5 уособлює собою нове покоління комфорту. Для зручного завантаження і вивантаження речей верхні й нижні секції дверей багажного відділення відкриваються і закриваються механізмом з електроприводом. За наявністю системи комфортного доступу вистачить короткого руху ногою під заднім бампером. Пакет додаткових пристосувань для зберігання речей(4) забезпечить порядок та безпеку. Коли обидві секції задніх дверей відкриті, при натисканні кнопки електрична шторка багажного відділення втягується й ховається під підлогою. А висувні і протиковзкі рейлінги на підлозі утримують багаж під час руху.
 

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ХАРАКТЕРИСТИК - ПРИЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ.

BMW X5 xDrive40i(4) використовує всю міць двигуна. Чудова тяга з системою повного приводу xDrive в комбінації з новим двигуном BMW TwinPower Turbo дозволяють вивести задоволення від водіння на новий рівень. 6-циліндровий бензиновий двигун розвиває потужність 340 к.с.(250 кВт) Паливо надходить в циліндри під тиском до 350 бар для більш ефективного горіння. BMW X5 впевнено використовує цей тиск для максимальної динаміки.

 

ВИТРАТА ПАЛИВА І РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

(4) Запланована доступність з 4 кварталу 2018 року.